اجرا و نصب نما و دمپا

دامپا ( لمبه ) ابزاری است جهت پوشش سقف های کاذب و سازه شیروانی و همچنین جهت پوشش قسمت هایی از جلوی شیروانی و دیواره های کانکس ها نیز کاربرد دارد. اجرا و نصب نما و دامپا با توجه به کاربرد و سازه انتخاب می شود . در نصب دامپا برای شیروانی به دو صورت جوشی و یا پرچی به سازه متصل می شوداز مشخصات فنی دامپا می توان به ضخامت های مختلف آن اشاره کرد و همچنین دامپا را می توان از ورق روغنی، گالوانیزه، گالوانیزه رنگی و ورق آلومینیوم تولید گردد.

تولید و عرضه انواع دامپا های روغنی در ضخامت ۵۰/۰ الی ۱ میل در ابعاد ۲*۱ و ۵۰/۲*۲۵/۱ جهت سازه هایی ک نیاز به جوش کاری دارند تولید می شود و انواع دامپا رنگی در ضخامت های ۴/۰ الی ۶/۰ در طول دلخواه و رنگ های متنوع سفید ،قرمز ، آبی ، زرد ، قهوه ای ، نارنجی و بنفش تولید گردد .

از ویژگی‌های ورق دامپا می توان به موارد زیر اشاره کرد :

وزن سبک ، قابلیت نصب سریع و آسان،عایق صدا و حرارت،غیر قابل اشتعال ، قابلیت نصب در مناطق مرطوب و شرجی ،مقاومت در برابر زنگ زدگی ، نصب هر گونه چراغ، هواکش، دریچه کانال کولر و دریچه بازدید ، بهترین پوشش برای تاسیسات ساختمانی ، قابل نصب بر روی سقف، دیوار و نمای ساختمان ، دارای زیرسازی گالوانیزه ضد زنگ